Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Obchodníci, cestovatelé i turisté z celého světa využívají služby půjčovny aut z celosvětovou působností. Chcete vyrazit s rodinou na dovolenou a sháníte dobrý vůz za přijatelnou cenu? Projít nabídky jednotlivých provozoven je náročné zejména časově. Služba udělá velkou část práce za vás. Zobrazí vám ceny aut a vy se v klidu vyberete to, které nejvíce splňuje vaše požadavky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Pronájem vozu zajistí angentura pro více než šest miliónů zákazníků ročně.

Na jedné stránce vše hezky přehledně a jednoduše. Porovnání cen a typů aut (Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)). Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Grand Canaria?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy). Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Grand Canaria?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Grand Canaria?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Grand Canaria?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy) - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenky levně Praha z Prahy na Tenerife do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy) se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Gran Canaria?

Ostrov Gran Canaria je skvělým místem pro cestování autem. Vzdálenosti jsou malé a silniční síť je v dobrém stavu, ale zároveň je tu spousta přírodní a kulturní rozmanitosti, kterou nejlépe objevíte, pokud můžete vyjet mimo hlavní turistické zóny a cestovat svým vlastním tempem.

Půjčovna aut na Gran Canaria

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Gran Canaria

 • Letiště Gran Canaria: Hlavní letiště ostrova se nachází asi 20 km (12 mil) jižně od centra města Las Palmas a také poskytuje snadný přístup do dalších částí Gran Canaria. Obsluhuje více než 40 leteckých společností a nabízí lety nejen do většiny evropských zemí, ale také do severní Afriky a subsaharské Afriky.
 • Po moři: Je také možné využít trajekt z některého z blízkých ostrovů nebo dokonce z Cádizu nebo Huelvy na pevninském Španělsku. Pak si můžete půjčit auto na jednom z mnoha míst vyzvednutí auta na ostrově.

Užitečná fakta o městě

Největším městem a hlavním městem Gran Canaria je Las Palmas. Nachází se v severovýchodním cípu ostrova a má téměř 400 000 obyvatel.

Gran Canaria má teplé počasí po celý rok a srážky jsou nízké, i když nerovnoměrně rozložené po celém ostrově. Některé vnitrozemské části mohou být v zimních měsících výrazně chladnější než pobřežní oblasti.

Původní obyvatelstvo Kanárských ostrovů byli Guančové, lidé příbuzní severoafrickým Berberům. V průběhu staletí byli Guančové pohlceni větší španělsky mluvící populací, ale stále existují nejasné stopy jejich kultury, pokud jde o architekturu, artefakty a některé zvyky, které lze na ostrově nalézt.

Nejlepší destinace a aktivity

 • Pláže. Hlavní atrakcí Gran Canaria je bezesporu její atlantické pobřeží. Většinu návštěvníků přitahuje jižní část ostrova, ale mezi turisty i místními je oblíbená i pláž Las Canteras poblíž Las Palmas.
 • Katedrála Santa Ana. Nejen, že je to krásná budova, ale hlavní kostel Las Palmas také ztělesňuje mnoho z pestré historie ostrova. Katedrála byla poprvé postavena na počátku 16. století a vyznačuje se směsí gotických, maurských a dalších architektonických stylů. Katedrála se nachází v srdci Las Palmas a je stejně působivá zevnitř i zvenčí.
 • Portoriko. Toto plážové město v jižní části Gran Canaria, které nelze zaměňovat s ostrovem v Karibiku, je rájem pro milovníky vodních sportů. Cesta z Las Palmas trvá jen asi 50 minut.

Tipy na provoz a parkování

 • Rychlostní limity – 50 km/h (31 mph) v zastavěných oblastech, 90 km/h (56 mph) na většině standardních silnic, 100 km/h (62 mph) na standardních silnicích, které jsou buď jednosměrné, silnice s více než dvěma jízdními pruhy pro alespoň jeden směr provozu a silnice s krajnicemi širšími než 1,5 m a 120 km/h (74 mph) na dálnicích (ve Španělsku nazývané autovías).
 • Dokumentace k vozu a pojištění musí být vždy uvnitř vozidla.
 • Řidič a všichni cestující jsou povinni používat bezpečnostní pásy.
 • Děti do 12 let a měřící méně než 135 cm cestující na předním sedadle automobilu musí být usazeny v dětském zádržném systému přizpůsobeném jejich velikosti a hmotnosti.
 • Zbytečné používání zvukových výstražných zařízení (houkaček) je zakázáno.
 • Zákonný limit alkoholu je 0,05 % pro zkušené řidiče a 0,02 % pro začínající řidiče.
 • Tísňová linka je 112.

Placené silnice

Většina silnic v zemi je bez poplatku. Zpoplatněné silnice se nazývají „carretera de peaje“. Na mapách a dopravních značkách musí všechny zpoplatněné silnice obsahovat písmeno P za typem silnice. Způsob platby se může lišit v závislosti na silnici, ale většina přijímá hotovost. Bez ohledu na region je průměrná odhadovaná cena 9,5 EUR (11,25 USD) za 100 km autem. Ceny a další informace najdete na oficiálních stránkách.

Nápady na jednodenní výlet

 • Park Palmitos. Tato přírodní oblast se nachází v blízkosti útulného městečka Maspalomas a je domovem rozmanité divoké zvěře, jako jsou papoušci, dravci a delfíni.
 • Teror. Navzdory svému nevábnému názvu je Teror na severu ostrova útulným malým místem, kde můžete komunikovat s pohostinnými místními obyvateli, ochutnat ovoce a zeleninu pěstované vesnickými farmáři a relaxovat v horách.
 • Západní Gran Canaria. Západní část ostrova je drsná a obtížněji dosažitelná, nicméně díky své působivé přírodě a divokému mořskému pobřeží je to obohacující destinace.

Nejoblíbenější typy půjčoven a aut Gran Canaria

Nejoblíbenější půjčovnou na Kanárských ostrovech je Kia Picanto. Cestovatelé také hodně volí VW Polo a Renault Clio. Nejoblíbenější typy aut na Kanárských ostrovech jsou ekonomický, mini a kompaktní.

Další destinace

 • Vnitrozemí Gran Canaria. Velká část vnitrozemské části Gran Canaria, tvořená svěžími údolími, soutěskami pokrytými borovicemi a tyčícími se vrcholy, které odhalují sopečný původ ostrova, je biosférickou rezervací UNESCO.
 • Tenerife. Tenerife, největší z Kanárských ostrovů a někdy považovaný za rivala Gran Canaria, je známé svými mnoha krásnými plážemi a letovisky, ale také El Teide, úžasnou horou, která je nejvyšší v celém Španělsku, a stejnojmennou přírodní rezervací. název.
 • Fuerteventura. Velká, ale spíše řídce osídlená Fuerteventura, která se nachází na východ od Gran Canaria, je známá svými skvělými podmínkami pro windsurfing a také měsíční krajinou, kterou ovlivňují větry přicházející z nedaleké Sahary.

DŮLEŽITÉ: Některé autopůjčovny umožňují vyzvednutí pronajatého vozu na jednom ostrově a jeho odevzdání na jiném, ale měli byste se také podívat, zda to umožňuje trajektová společnost. K pronájmu si budete muset zakoupit další jízdenku a obecně je dobré si jízdenky rezervovat předem, zvláště pokud cestujete během teplejší poloviny roku. Případně můžete odevzdat pronájem na jednom ostrově, cestovat bez něj a po příletu si vyzvednout na dalším.

Ceny pronájmu aut na Gran Canaria

 • Kabriolety - od 2775 Kč za den
 • Kombi - od 7196 Kč za den
 • Velká auta - od 2859 Kč za den
 • Střední auta - od 1465 Kč za den
 • Dodávky - od 2281 Kč za den
 • Malá auta - od 1072 Kč za den
 • SUV - od 2172 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Existují způsoby, jak si půjčit auto na Gran Canarii chytře:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva zde nejlevnější v červnu, kdy je pronájem auta cca o 63 % levnější než roční průměr a cca 75 % levnější než pronájem auta v srpnu.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájmy auta na Tenerife, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenky levně Praha z Prahy na Tenerife do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájmy auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy) je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta na Tenerife
Půjčení auta na Grand Canaria
autopůjčovna vozů Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Jak vyrazit na Tenerife?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Gran Canaria (Španělsko - Kanárské ostrovy)