Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Plánujete si půjčit auto a procházet jednotlivé nabídky provozoven? Připravte se na velmi časově náročnou činnost. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Ročně poskytne a zajistí půjčení vozidla více než šesti miliónů turistů.

Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy) - porovnání všech dostupných aut na jedné stránce, přehledně a jednoduše. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Tenerife?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy). Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Tenerife?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Tenerife?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Tenerife?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy) - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levné letenky z Prahy na Tenerife do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy) se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Půjčovna aut Tenerife

Půjčte si auto na letišti Tenerife South! Kanárské ostrovy jsou především o pláži, tak naskočte do půjčovny a začněte objevovat! Pláž Las Vistas v Los Cristianos má pověst skvělých večírků, Las Galletas je klidnější a oblíbená u místních a Los Gigantes je z jiného světa s černým pískem a působivě obrovskými útesy, zatímco pláž El Médano v El Médano je rájem kitesurferů. Najdete zde nespočet příležitostí k potápění, vodnímu skútru a surfování nebo prostě plavání a nasávání slunce.

Jeďte se svou půjčovnou do vesnice Los Abrigos, abyste si užili uvolněnou atmosféru a viděli barevné rybářské lodě. Pokud máte chuť na něco aktivnějšího, zajeďte si na El Teide, nejvyšší horu – vyjděte na její vrchol a budete odměněni úžasnými výhledy. Útesy údolí Masca jsou dalším skvělým místem k výletům. Zpátky ve městě si vychutnejte typické kanárské jídlo papas arrugadas (černé brambory s kamennou solí), potaje de berros (kořeněné dušené maso) a Conejo al Salmorejo (králík v lahodné omáčce).

Tenerife je opravdu skvělá destinace, tak proč si svůj pobyt neprodloužit? Díky dlouhodobému pronájmu auta můžete prozkoumat méně turistické oblasti ostrova a získat představu o tom, jak žijí místní obyvatelé. A pokud to váš poskytovatel auta dovolí, můžete své auto vzít na trajekt na jiný ostrov. Můžete si dokonce vyzvednout svůj pronájem na letišti Tenerife South a odevzdat jej na jiném místě. Začněte plánovat své dobrodružství ještě dnes!

Letiště Tenerife South je také známé jako Aeropuerto de Tenerife Sur a Tenerife South–Reina Sofia Airport.

Hlavní letecké společnosti

 • Ryanair,
 • easyJet,
 • Air Europa,
 • TUI Airways,
 • Jet2.com a
 • Vueling

Jednopodlažní terminál pro cestující obsluhuje všechny místní i mezinárodní lety.

Umístění půjčovny aut Tenerife

Letiště Tenerife South je asi 60 km (37 mil) od Santa Cruz, největšího města na ostrově Tenerife. V blízkosti letiště je mnoho menších měst, vesnic a pláží. Dálnice TF-1 a TF-2B jsou hlavní silnice spojující letiště se Santa Cruz.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut Tenerife

 • Kabriolety - od 4445 Kč za den
 • Velká auta - od 7707 Kč za den
 • Střední auta - od 5524 Kč za den
 • Dodávky - od 2667 Kč za den
 • Malá auta - od 2951 Kč za den
 • SUV - od 3441 Kč za den

Půjčovny aut Tenerife

Většina se nachází v oblasti příletů.

Služby a zařízení

Najdete zde malý počet útulných kaváren, stánků s rychlým občerstvením a restaurací, stejně jako obchodů a bezcelních prodejen. Dále jsou zde bankomaty, kancelář ztrát a nálezů, dětský koutek, lékárna, vyhlídková terasa a kaple. Zařízení letiště jsou přístupná cestujícím se sníženou pohyblivostí. Více informací najdete na oficiálních stránkách letiště.

Nejbližší čerpací stanice

Čerpací stanice na 38610 Granadilla se nachází na území většího letiště a je dosažitelná asi za dvě minuty. V blízkosti a na cestě do Santa Cruz je mnoho dalších čerpacích stanic.

Oblíbené jednosměrné půjčení auta na Tenerife

Přístav Lanzarote Playa Blanca (426 km / 265 )

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovny automobilů na Tenerife, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levné letenky z Prahy na Tenerife do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovny automobilů Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy) je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)
Půjčení auta na Tenerife
Půjčení auta na Tenerife
autopůjčovna vozů Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)

Jak vyrazit na Tenerife?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Tenerife (Španělsko - Kanárské ostrovy)