Půjčení auta Chorvatsko
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Chorvatsko

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Chorvatsko

Půjčení auta Chorvatsko

Půjčení auta Chorvatsko

Zejména turisté využívají služby autopůjčovny s celosvětovou působností. Po službách sáhnouti i obchodníci a cestovatelé. Dříve než si půjčíte vůz, je dobré proběhnout nabídky jednotlivých provozoven, a to bývá někdy hodně časově náročné. Služba udělá velkou část práce za vás. Zobrazí vám ceny aut a vy se v klidu vyberete to, které nejvíce splňuje vaše požadavky. Agentura, která se specializuje na pronájem automobilů, patří mezi jedny z největších. Ročně poskytne a zajistí půjčení vozidla více než šesti miliónů turistů.

Porovnání ceny a jejich přehledné a jednoduché zobrazení (Chorvatsko) vám ušetří spousty minut hledání. Ve více než 28 000 místech si můžete pronajmout aut ve třech jednoduchých krocích, a to od světoznáme autopůjčovny. Půjčení auta Chorvatsko

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Chorvatsko

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta v Chorvatsku?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Chorvatsko?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Chorvatsko. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta v Chorvatsku?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu v Chorvatsku?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta v Chorvatsku?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Chorvatsko - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné levná letenka Chorvatsko do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Chorvatsko se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč byste si měli v Chorvatsku pronajmout auto?

Domov krásných pláží, uvolněné atmosféry a historických památek se Chorvatsko stalo oblíbeným cílem mnoha zahraničních návštěvníků. Největší počet návštěvníků přitahují malebná pobřežní města na Jadranu, jako je Pula, Šibenik a Dubrovník, stejně jako stovky malebných ostrovů, ale stejně fascinující může být hlavní město Záhřeb, národní park Plitvická jezera a severovýchodní oblast Slavonie prozkoumat. Pokud si půjčíte auto, znamená to, že budete moci prozkoumat vše, co tato země nabízí, a za pochodu si můžete udělat vlastní dobrodružství.

Kdy byste měli jet do Chorvatska?

Turistická sezóna na slavném chorvatském pobřeží Jaderského moře obvykle trvá od května do poloviny října. Červenec a srpen získají největší počet návštěvníků a mnoho populárních pláží může být v tomto ročním období docela přeplněných; to jsou také nejteplejší měsíce a teploty často dosahují nebo přesahují 35 ° C (95 ° F).

I v zimních měsících je v chorvatských pobřežních oblastech poměrně mírné počasí, takže pokud vás více zajímá historie a architektura Splitu a Dubrovníku, návštěva na konci podzimu nebo brzy na jaře může být ve skutečnosti výhodnější, protože davy budou mnohem menší a ceny za ubytování a pronájem automobilů budou nižší. Srážky ve Splitu jsou po celý rok poměrně vysoké, ai když jsou nejnižší od června a srpna, i v letních měsících je ve městě výrazně déšť než ve středomořských městech Itálie a Španělska.

Nachází se značně ve vnitrozemí, teploty v hlavním městě Záhřebu jsou obvykle o pár stupňů nižší než pobřeží. Léta tam mohou být stále velmi horká, ale pokud navštívíte během května, června nebo září, počasí bude obvykle velmi příjemné. Záhřeb má v průměru 30 zasněžených dní ročně a není neobvyklé, že teploty v zimě klesnou pod 0 ° C (32 ° F), a ačkoli to může zkrátit čas, který budete chtít trávit venku, město to nepochybně dělá vypadají velmi hezky, když jsou pokryty sněhem.

Nyní, když jste se rozhodli, kdy vycestovat do Itálie, podívejte se na naše ceny pro data, která jste si vybrali!

Kde byste si měli v Chorvatsku vyzvednout auto?

Většina návštěvníků Chorvatska si raději vyzvedne auto na letišti. V Chorvatsku je devět mezinárodních letišť spojujících zemi s cíli v Evropě i mimo ni. Nejrušnějšími letišti v Chorvatsku jsou letiště v Záhřebu, letiště ve Splitu a letiště v Dubrovníku. Mnoho levných leteckých společností, jako je Eurowings, easyJet, Volotea, Vueling a Wizz Air, létá do a z Chorvatska.

Je také možné vyzvednout a odložit auto na mnoha dalších místech, jako jsou mezinárodní hotely, kanceláře autopůjčoven a vlaková nádraží.

Mnoho autopůjčoven v Chorvatsku nabízí jednosměrné pronájmy a turistům se velmi líbí cestování mezi Záhřebem, Splitem, Pulou a Dubrovníkem s půjčeným autem, vyzvednutí automobilu na jednom místě a jeho odložení na jiném místě. Většina půjčoven účtuje za tuto službu malý poplatek.

Možné jsou také mezinárodní jednosměrné pronájmy v závislosti na tom, kterou sousední zemi byste chtěli navštívit. Chorvatsko je členem Evropské unie a očekává se, že se připojí k schengenskému prostoru, ale od května 2020 ještě není členem Schengenu. To znamená, že mezi Chorvatskem a všemi sousedními zeměmi existují hraniční kontroly. Z pěti chorvatských sousedů jsou Slovinsko a Maďarsko členy EU, ale Černá Hora, Srbsko a Bosna a Hercegovina nikoli.

Můžete zjistit, na kterých místech je jednosměrný pronájem k dispozici, a to vyhledáním požadovaných míst vyzvednutí a předání a dat na naší webové stránce. V závislosti na vašem občanství možná budete potřebovat vízum také k návštěvě země sousedící s Chorvatskem, proto se předem poraďte se svým ministerstvem zahraničních věcí.

Jak snadné je cestovat po Chorvatsku samostatně?

Chorvatsko je stále snazší prozkoumat na vlastní pěst. Země každoročně navštěvuje stovky tisíc návštěvníků. Od ubytování a pronájmu aut až po výlety a zážitky - je zde široký výběr všeho, co cestovatel možná potřebuje, a většinu věcí si dnes lze rezervovat online.

Celková kvalita silnic v Chorvatsku je dobrá. Hlavní silnice jsou ve skvělé kondici a vedlejší silnice rychle dohánějí. Je důležité mít na paměti, že velká část Chorvatska je hornatá, takže některé silnice mohou být velmi úzké nebo strmé. Pokud nemáte předchozí zkušenosti s řízením ve vyšších nadmořských výškách, buďte obzvláště opatrní, zejména po setmění. Získání aktuálního zařízení GPS je dobrý nápad, protože může být užitečné jak ve městech, tak ve venkovských oblastech.

Je možné použít aplikaci, ale můžete se také zeptat poskytovatele autopůjčovny na dostupnost GPS pro vaše vozidlo. Silniční kultura v Chorvatsku je dobrá, ai když se místní řidiči nestydí předjíždět nebo používat klakson, jízda v zemi je obvykle příjemným zážitkem.

Chorvatsko má více než 1200 ostrovů, a přestože je mnoho malých a neobydlených, některé jako Krk, Korčula a souostroví Brijuni jsou oblíbenými turistickými cíli. Na většinu ostrovů se z pevniny dostanete trajektem. Některé trajektové společnosti umožňují nájemcům, aby si na palubu vzali auto z půjčovny, jiné nikoli - měli byste to zjistit předem a také se ujistit, že to váš poskytovatel autopůjčovny umožňuje.

Některé ostrovy, jako Silba a Unije, jsou pouze pro chodce. V takovém případě můžete zapůjčit auto poblíž přístavu a vyzvednout si ho po návratu na pevninu.

Jak bezpečné je cestovat autem po Chorvatsku?

Chorvatsko je celkově velmi bezpečná země. Policie je důvěryhodná a násilná kriminalita je extrémně vzácná. Cestovní ruch je jedním z hlavních průmyslových odvětví v Chorvatsku a země se hodně stará o bezpečnost svých návštěvníků.

Ačkoli ne tak často jako na místech, jako je Řím nebo Paříž, dochází k turistickým podvodům a kapsářství, zejména v blízkosti oblíbených turistických atrakcí ve Splitu, Dubrovníku a Záhřebu. Mějte o sobě rozum a ujistěte se, že vždy víte, kde jsou vaše věci. Pokud jste se stali obětí trestného činu nebo se cítíte ohroženi, neváhejte zavolat policii. Obecné číslo tísňového volání v Chorvatsku, stejně jako jinde v EU, je 112.

Ačkoli jsou balkánské války v 90. letech dávno pryč, v některých oblastech Chorvatska stále zůstávají miny. Dávejte pozor na varovné signály min a nejezděte na improvizované túry! Pokud navštěvujete národní park nebo jinou malebnou oblast, zeptejte se místních úřadů na bezpečnost pěší turistiky v této oblasti.

Jakými jazyky se mluví v Chorvatsku?

Úředním a hlavním jazykem Chorvatska je chorvatština. Slovanský jazyk, chorvatština, je vzájemně srozumitelná se srbštinou, bosenštinou a černohorčinou (někdy se považuje za jeden jazyk, který se označuje jako srbochorvatština). Chorvatština má určitý stupeň vzájemné srozumitelnosti s jazyky, jako je slovinština a ruština, ale rozdíly jsou také docela výrazné. Naučit se alespoň některé chorvatské fráze je jistý způsob, jak si u místních udělat oblibu.

Znalost angličtiny v Chorvatsku je poměrně velká ve velkých městech, jako je Záhřeb a Split (zejména mezi mladšími generacemi), a v oblíbených turistických destinacích, ale je podstatně nižší u starších generací a ve venkovských oblastech. Ne každý, koho potkáte, bude mluvit anglicky, ale obvykle je docela snadné najít poblíž alespoň jednoho anglicky mluvícího. Angličtinu mluví mnoho lidí pracujících v odvětví cestovního ruchu a služeb.

Italština je společným úředním jazykem v Istrijské župě. Italští mluvčí žili a existovali s Chorvaty na Istrii po celá staletí. Mnoho Chorvatů ve zbytku země mluví také italsky. Asi třetina obyvatel Chorvatska také rozumí němčině.

Tři podceňované turistické cíle v Chorvatsku, kam se můžete dostat autem:

Slavonie

Vzhledem k neobvyklému tvaru Chorvatska má jen velmi málo návštěvníků možnost zažít severovýchodní region Slavonie - zdá se, že je to příliš mnoho z cesty ve vztahu k plážovým uzlům země. To je škoda, protože Slavonie je skutečně autentická část země, která má co nabídnout - najdete tradiční vesnice, architekturu a kuchyni, které mají mnoho společného se střední Evropou, a velkou a malebnou mokřadní oblast Kopački Rit.

Slavonie, která je mimo zbitou cestu bez davů, které najdete jinde v zemi, je také blíže, než si pravděpodobně myslíte - největší město regionu, Osijek, je vzdálené méně než tři hodiny jízdy od Záhřebu a přírody Papuk Park je jen čtyři hodiny jízdy od pobřežního města Rijeka. Osijek má také mezinárodní letiště.

Rijeka

Jelikož jsme zmínili Rijeku, toto severozápadní město si také zaslouží bližší pohled. Ačkoli je jistě známo - je to koneckonců třetí největší město v zemi - většina cestujících jej obchází buď na pláže Istrie nebo Dalmácie nebo na vznešenost Záhřebu.

Ti, kteří se zde zastaví, najdou zajímavou architekturu s benátskými vlivy, impozantní námořní a historické muzeum, astronomické centrum Rijeky a některé z nejmalebnějších pobřežních jízd v zemi. I městské pláže, i když nejsou tak slavné jako některé jiné v Chorvatsku, jsou opravdu příjemné. Rijeka je jedním z evropských hlavních měst kultury roku 2020.

Národní park Risnjak

Národní park Plitvická jezera je nejznámější chráněnou oblastí v Chorvatsku a většina návštěvníků země o něm pravděpodobně alespoň slyšela. Věděli jste ale, že v Chorvatsku existuje dalších sedm národních parků (plus řada menších „přírodních parků“)? Náš zbytek zbytku je Risjnak, poměrně malá, ale mimořádně malebná chráněná oblast na hranici země se Slovinskem.

Skládá se z bílo-zelených vrcholů, starověkých jeskyní a smíšených lesů a je také domovem překvapivé rozmanité divočiny, jako je jelen, medvěd hnědý, kamzík a zejména rys - tato divoká kočka, známá v chorvatštině jako ris, dává název parku. Risnjak je 45 minut jízdy od Rijeky, 90 minut od Záhřebu, dvě hodiny od Puly a asi 2 hodiny a 30 minut od Zadaru.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například pronájem auta levně do Chorvatska, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. levná letenka Chorvatsko do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. pronájem auta levně Chorvatsko je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Chorvatsko
Půjčení auta Chorvatsko
Půjčení auta do Chorvatska
Půjčení auta v Chorvatsku
autopůjčovna vozů Chorvatsko

Jak vyrazit do Chorvatska?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Chorvatsko