Půjčení auta Kréta (Řecko)
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Kréta (Řecko)

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Kréta (Řecko)

Půjčení auta Kréta (Řecko)

Půjčení auta Kréta (Řecko)

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Chcete vyrazit s rodinou na dovolenou a sháníte dobrý vůz za přijatelnou cenu? Projít nabídky jednotlivých provozoven je náročné zejména časově. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Pronájem vozu zajistí angentura pro více než šest miliónů zákazníků ročně.

Spoustu času vám ušetří porovnání cen Kréta (Řecko) a vše vám zobrazí přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky a máte možnost si půjčit auto ve více než 28 000 místech po celém světě. Půjčení auta Kréta (Řecko)

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Kréta (Řecko)

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Krétě?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Kréta (Řecko)?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Kréta (Řecko). Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Krétě?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Krétě?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Krétě?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Kréta (Řecko) - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka levně na Krétu do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Kréta (Řecko) se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Proč si půjčit auto na Krétě?

Kréta je skvělé místo pro půjčení auta. Hlavní a největší město Kréty Heraklion nabízí vše od fascinujících historických míst po skvělé pláže, zábavný noční život a mimořádnou místní kuchyni. Město také slouží jako skvělá základna pro poznávání zbytku ostrova, zejména jeho centrálních částí a severovýchodu.

Půjčovna aut Kréta

Mezi nejoblíbenější možnosti jednosměrného pronájmu pro vyzvednutí na Krétě a odvoz v jiném městě patří:

 • Z Heraklionu do Chanie - 351 nabídek od 338,66 Kč za den
 • Z Heraklionu do Rethymna - 18 nabídek od 312,70 Kč za den

Nejlepší způsoby, jak se dostat na Krétu

 • Letiště Nikose Kazantzakise v Heraklionu. Letiště Heraklion, pojmenované po řeckém spisovateli, který pocházel z ostrova, je druhým nejrušnějším v Řecku. V roce 2018 poprvé ve své historii obsloužila více než osm milionů cestujících. Nejoblíbenějšími destinacemi z Heraklionu jsou Londýn, Paříž a Moskva, ale letiště obsluhuje více než 50 různých leteckých společností a nabízí lety do většiny evropských zemí. Letiště Heraklion je jen 5 km (3,1 mil) východně od centra města.
 • Letiště Chania. Další mezinárodní letiště na Krétě, obsluhující jeho druhé město, je asi 150 km (93 mil) západně od Heraklionu. Dvouhodinová cesta vás zavede podél severního pobřeží ostrova a nabízí úžasné výhledy.
 • Letiště Santorini. Malé a útulné letiště Santorini obsluhující krásný stejnojmenný ostrov je v letních měsících obzvláště rušné. S Krétou ho spojuje častá trajektová doprava.
 • Přes moře. Heraklion se může pochlubit jedním z nejrušnějších přístavů v Řecku a vlastně i ve Středozemním moři. Trajekty jezdí na mnoho blízkých řeckých ostrovů, stejně jako na pevninu a do hlavního města Atén. Pokud do Heraklionu přijíždíte trajektem, můžete si pohodlně vyzvednout své auto z půjčovny v přístavu Heraklion.

Užitečná fakta o městě Heraklion

S typickým středomořským klimatem je v Heraklionu příjemné počasí po celý rok. Letní teploty zřídka překročí 30 ° C (86 ° F), což znamená, že ve městě je zřídka spalující horko. Od června do srpna téměř žádné srážky. Zimy jsou mírné a příjemné, ale obecně vlhčí.

S počtem obyvatel asi 173 000 je Heraklion pátým největším městem v Řecku a největším městem, které se nenachází na řecké pevnině. Téměř každý třetí obyvatel Kréty žije ve městě nebo jeho blízkém okolí.

V blízkosti dnešního Heraklionu existovala trvalá lidská sídla již přibližně 9000 let. Ve 3. a 2. tisíciletí př. n. l. byla tato oblast domovem mínojské civilizace, kterou většina historiků považovala za první lidskou civilizaci v Evropě.

Nejlepší destinace a aktivity

 • Archeologické muzeum Heraklion. Při návštěvě středomořského ostrova nemusí být archeologické muzeum to první, co vás napadne, ale toto vás nadchne, i když historie není vaše věc. Toto muzeum s mnoha skvělými příklady minojských, helénských a římských uměleckých předmětů, zbraní a dalších artefaktů, jako je hadí bohyně nebo freska skákající býky, vypráví fascinující a starověký příběh ostrova. Nejprve se sem vydejte a poté zajeďte do nedalekého paláce Knossos, kde kdysi stálo hlavní město mínojské civilizace. Říká se, že jeho ruiny kdysi tvořily mýtický labyrint, který střežil Minotaura.
 • Amoudara. Tato pláž s modrou vlajkou, která se rozkládá v délce asi 3 km (1,6 mil), se nachází západně od centra města a je nejznámější pobřežní oblastí Heraklionu. Prožijte krásný a poklidný den ve zlatém písku, dejte si lahodné jídlo v plážové taverně, nebo pokud máte chuť na něco vzrušujícího, jděte na surfování nebo kitesurfing, pro které existuje mnoho příležitostí. Pokud by vás tato moderní a rušná oblast někdy omrzela, stačí naskočit do auta z půjčovny a jet nahoru nebo dolů po pobřeží a poblíž Heraklionu najdete mnoho dalších, soukromějších pláží.
 • Lychnostatis skanzen. Zatímco mnoho dalších muzeí v Heraklionu se zabývá epičtějšími a bojovnějšími kapitolami historie ostrova, v Lychnostatis můžete zažít, jaký byl (a stále je) venkovský, bukolický život na Krétě. Prohlédněte si lisy na víno a olivy při práci, nahlédněte do galerie lidového umění nebo si dokonce vyzkoušejte tkalcovskou dílnu.

Tipy na provoz a parkování na Krétě

 • Na Krétě (ani na jiných řeckých ostrovech) nejsou žádné dálnice.
 • Pokud není výslovně uvedeno jinak, rychlostní limity jsou 90 km/h (55,9 mph) na silnicích mimo obydlené oblasti a 50 km/h (31 mph) v obydlených a zastavěných oblastech.
 • O víkendech a svátcích může být mnoho čerpacích stanic uzavřeno.
 • Je nezákonné používat mobilní telefon při řízení.
 • Zákonný limit alkoholu je 0,05 % pro zkušené řidiče a 0,02 % pro začínající řidiče. Překročení těchto limitů může vést k vysokým pokutám a zákazu licence. Překročení hranice 0,08 % je trestným činem a hrozí za něj až dvouletý trest odnětí svobody.
 • Pojištění a dokumentace k vozidlu musí být ve voze vždy, když řídíte.
 • Pokud jste řidič, musíte mít cestovní pas nebo občanský průkaz neustále u sebe.
 • Všeobecné tísňové číslo je stejně jako jinde v EU 112. Policie 100, záchranka 166, hasiči 199.

Placené silnice

Na Krétě nejsou žádné zpoplatněné silnice. Na pevnině Řecka je řada zpoplatněných silnic, tunelů a mostů. Pro mnoho cestujících je velmi obtížné se v nich orientovat a někteří se rozhodli nepoužívat zpoplatněné silnice úplně kvůli velmi složitému systému zpoplatněných silnic, který je na místě. Různé zpoplatněné silnice jsou spravovány různými soukromými společnostmi, a proto neexistuje jediný celostátní (nebo dokonce celoregionální) systém zpoplatněných silnic.

Na většině zpoplatněných silnic lze platbu provést buď v hotovosti na mýtné bráně, kreditní kartou nebo mincemi na automatickém mýtném automatu. Na některých silnicích lze k platbě za použití zpoplatněné silnice použít elektronický transpondér. Některá auta z půjčovny mohou být takovým elektronickým transpondérem vybavena. Vzhledem k výše uvedeným odlišným systémům zpoplatněných silnic, které jsou na místě, však tato platební metoda může fungovat pro některé zpoplatněné silnice, ale ne pro jiné. Předem si určete trasu a zeptejte se svého poskytovatele půjčovny aut na nejlepší způsob platby za zpoplatněné silnice, které plánujete používat.

Tipy na jednodenní výlet

 • Rethymno. Toto roztomilé městečko asi 80 km (50 mil) od Heraklionu má jedny z nejlepších architektonických příkladů z dob, kdy ostrov ovládali Benátčané. Kromě historie (a pěkné řady zajímavých muzeí) má také krásné kamenité pláže a maják.
 • Psychro. Vesnice Psychro, která je asi 1 hodinu jízdy od Heraklionu do vnitrozemí, může být ospalým a idylickým místem, ale její hlavní atrakce, jeskyně Psychro nebo Dikteon, byla často zmiňována jako místo narození Dia, krále starověkých řeckých bohů. I když této úžasné legendě nevěříte, jeskyně stojí za návštěvu díky svým nadpozemským stalagmitovým strukturám. Mějte na paměti, že ačkoli náhorní plošina Latishi, kde se jeskyně nachází, je blízko pobřeží, nadmořská výška se při jízdě do vnitrozemí poměrně rychle zvyšuje a jeskyně je ve výšce více než 1 000 metrů (3 280 stop).
 • Agios Nikolaos. Agios Nikolaos, klidné a uvolněné město asi hodinu jízdy na východ od Heraklionu, je v mnoha ohledech klidnou alternativou k rušnému velkoměstu. Odtud se také můžete vydat na výlet lodí na ostrov Spinalonga, který byl v různých dobách historie benátskou pevností a kolonií malomocných.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut Kréta

Nejoblíbenější půjčovnou na Krétě je Citroen C3, i když cestující milují také Fiat Panda a Citroen C1. Nejoblíbenější typy aut z půjčoven jsou ekonomický, mini a kompaktní. Větší a centrálnější ulice Heraklionu jsou široké a v dobrém stavu, ale ulice v některých čtvrtích, stejně jako v mnoha okolních městech a vesnicích, mohou být docela úzké, takže pořídit si menší auto z půjčovny může být dobrý nápad.

Další destinace

Poznámka: I když na některých trajektech můžete přivézt vozidlo, nezapomeňte se předem zeptat svého poskytovatele autopůjčovny, zda to umožňuje a zda můžete auto později odevzdat na jiném místě nebo zda se potřebujete vrátit na Krétu. Případně můžete vždy cestovat do jiné destinace a pronajmout si tam jiné auto.

 • Chania. Druhé největší město Kréty, které mísí řecké, italské a turecké vlivy své minulosti, je okouzlujícím a atmosférickým místem k návštěvě. Navštivte městskou agoru v Chanii, její hlavní historický trh a krásné starobylé kostely. Také si nenechte ujít národní park Samariá a jeho mnoho působivých soutěsek, které se nacházejí jižně od města.
 • Santorini. Se svými bílými kykladskými budovami, černou oblázkovou pláží Kamari, příležitostmi pro potápění a mnoha tradičními vinařstvími a restauracemi je Santorini možná ještě idyličtější než všechny ostatní malé řecké ostrovy. Mezi Heraklionem na Santorini je častá trajektová doprava.
 • Athény. Řecké hlavní město, rodiště moderní demokracie, domov mnoha významných helénských míst a také moderní pulzující metropole, je tak rozmanité a zajímavé, jak byste očekávali. Mezi Heraklionem a Aténami je častá trajektová doprava, stejně jako lety.

Ceny pronájmu aut na Krétě

 • Kabriolety - od 1376 Kč za den
 • Kombi - od 1812 Kč za den
 • Velká auta - od 2004 Kč za den
 • Střední auta - od 1345 Kč za den
 • Dodávky - od 2392 Kč za den
 • Malá auta - od 906 Kč za den
 • SUV - od 2153 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Toto jsou triky, které vám mohou pomoci získat dobrou nabídku pronájmu auta v Heraklionu:

 • Porovnejte ceny různých poskytovatelů autopůjčoven
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte během měsíce, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Heraklionu nejlevnější v březnu, kdy je pronájem auta o 62 % levnější než roční průměr a o celých 80 % levnější než pronájem auta v srpnu.

Kréta

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčovny vozu na Krétu, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka levně na Krétu do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčovny vozu Kréta (Řecko) je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Kréta (Řecko)
Půjčení auta Kréta (Řecko)
Půjčení auta na Krétu
Půjčení auta na Krétě
autopůjčovna vozů Kréta (Řecko)

Jak vyrazit na Krétu?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Kréta (Řecko)