Půjčení auta Kypr
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Kypr

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Kypr

Půjčení auta Kypr

Půjčení auta Kypr

Půjčení auta, které nabízí firma s celosvětovou působností, využívají zejména turisté, obchodníci i cestovatelé, kteří potřebují auto kdekoliv na světě. Pokud si chcete v pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Porování cen nemusíte dělat sami. Tato služba to udělá za vás a vy si tak v klidu vyberete vůz, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Pronájem automobilu pro vás zajistí jedna z nějvětších agentur na světe se specializací na tento obor. Ročně poskytne a zajistí pronájem vozu více než 6 000 000 klientů.

Spoustu času vám ušetří porovnání cen Kypr a vše vám zobrazí přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky a máte možnost si půjčit auto ve více než 28 000 místech po celém světě. Půjčení auta Kypr

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Kypr

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Kypru?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Kypr?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Kypr. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Kypru?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Kypru?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Kypru?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Kypr - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka na Kypr do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Kypr se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Půjčovna aut Kypr

Kypr je skvělé místo k návštěvě. Středomořská ostrovní země známá svými krásnými plážemi a uvolněnou atmosférou má také spoustu starověké historie, jedinečné kultury a přírody k prozkoumání. Půjčení auta je nejlepší způsob, jak prozkoumat vše, co Kypr nabízí.

Poznámka: Tento článek je především o Kyperské republice, jižní části ostrova Kypr, která je členem Evropské unie.

Půjčovna aut na Kypru

Nejlepší způsoby, jak vstoupit na Kypr

  Letiště Larnaca: Nejrušnější mezinárodní letiště Kypru zajišťuje lety do az mnoha destinací v Evropě a na Středním východě. Letiště Paphos: Malé a útulné letiště Paphos je aktivní hlavně v létě a je oblíbené mezi mnoha nízkonákladovými dopravci.

Nejlepší města a místa k návštěvě

 • Larnaka. Přestože je Larnaca moderní a rozvinutá, je také jedním z nejstarších trvale obydlených měst na planetě – poprvé byla osídlena před více než 6 000 lety. Město je obklopeno řadou pláží, které jsou skvělé nejen pro koupání a opalování, ale také pro potápění (dokonce je možné prozkoumat vrak lodi MS Zenobia, která se potopila u pobřeží v roce 1980). Další oblíbenou místní destinací je Larnacké solné jezero, zimoviště růžového plameňáka.
 • Nikósie. Rozdělené hlavní město Kypru možná nepřitahuje stejnou pozornost turistů jako pobřežní letoviska, ale je úžasně historickou destinací k prozkoumání. Mezi atrakce patří Archeologické a Byzantské muzeum, řada působivých kostelů a skvělá atmosféra. Paphos. Poloha jednoho ze dvou mezinárodních letišť na Kypru, Paphos, je známý svými plážemi, ale také dobře zachovalou starověkou architekturou, která mu vynesla uznání za místo světového dědictví. Mezi jeho pozoruhodné příklady patří archeologický park Paphos s římskými vilami Theseus a Dionýsos, Hrobka králů a dobře zachovalý řecký amfiteátr.

Nejoblíbenější auto z půjčovny na Kypru

Nejoblíbenějším vozem z půjčoven na Kypru je Kia Picanto, těsně následovaný Suzuki Alto a Chevrolet Spark.

Požadavky na řidičský průkaz

 • Kyperská republika uznává zahraniční řidičské průkazy, pokud jsou napsány v řecké nebo latinské abecedě a pokud jedete na cestu, která je kratší než šest měsíců. Pokud jedete na delší cestu nebo pokud máte trvalé bydliště na Kypru, musíte získat místní řidičský průkaz.
 • Pokud je váš řidičský průkaz v jiné abecedě (např. azbuce nebo arabštině), musíte mít mezinárodní řidičský průkaz (IDP). I když máte IDP, stále musíte poskytnout také platný řidičský průkaz ze své země Vždy s sebou musíte nosit řidičský průkaz, nikoli jeho kopii. Musíte mít řidičský průkaz alespoň dva roky. Někteří poskytovatelé autopůjčoven účtují poplatek za mladého řidiče za řidiče ve věku od 22 do 25 let a za staršího řidiče za řidiče starší 65 let. V závislosti na dodavateli vozu a kategorii mohou existovat další požadavky, proto si před rezervací zkontrolujte podmínky pronájmu.

Překračování hranic

Kyperská republika, o které je tento článek, je členem Evropské unie a tvoří ji jižní polovina ostrova Kypr. Jeho jediným sousedem je Severní Kypr, politický subjekt, který uznává pouze Turecko, ale je de facto nezávislým státem. V závislosti na vašem občanství můžete nebo nemusíte potřebovat vízum k návštěvě Severního Kypru (i když jste vízum pro vstup do Kyperské republiky nepotřebovali), proto je dobré se předem poradit s vaším ministerstvem zahraničních věcí.

Většina poskytovatelů autopůjčoven v Kyperské republice nepovoluje vzít vozidlo na Severní Kypr. Možná najdete několik takových (vždy se zeptejte předem), ale ani v tomto případě nebudete moci odevzdat auto na Severním Kypru – budete se muset vrátit na Kypr a auto odevzdat tam.

Nejoblíbenější typy půjčoven aut Kypr

Typ auta, který se na Kypru nejčastěji pronajímá, je mini, ale oblíbené jsou také ekonomické a kompaktní.

Nejlepší trasy jízdy

 • Pohoří Troodos. Přestože je Kypr ostrovem a třetí nejmenší zemí Evropské unie, je domovem impozantního pohoří. Nachází se blízko geografického středu ostrova, Mount Olympus, nejvyšší vrchol pohoří Troodos, dosahuje výšky 1 952 m (6 404 stop). Tato oblast nabízí fascinující výhled na ostrov pod sebou a je také známá svými turistickými stezkami, starověkými farmami a byzantskými kláštery.
 • Ayia Napa. Ayia Napa se nachází ještě východněji než Larnaca a je hlavním městem večírků Kypru. Oblíbený u místních obyvatel má také velký počet návštěvníků ze Spojeného království, Německa, Ruska a dalších evropských zemí. Navštivte ho během dne a budete si také moci užít jeho pláže nebo navštívit historické památky, jako je park soch Ayia Napa a muzeum Thalassa.
 • Národní park poloostrov Akamas. Poloostrov Akamas, který zahrnuje nejzápadnější okraj ostrova, je další oblíbenou venkovní destinací. Oblast je domovem krásné Modré laguny a soutěsky Avakas a také Afroditin lázní, přírodního koupaliště, které bylo podle legendy oblíbeným místem ke koupání řecké bohyně. Poloostrov je asi 90 minut jízdy severně od Paphosu.

Ceny pronájmu aut na Kypru

 • Kombi - od 951 Kč za den
 • Velká auta - od 1165 Kč za den
 • Střední auta - od 760 Kč za den
 • Dodávky - od 2084 Kč za den
 • Prémiové vozy - od 4569 Kč za den
 • Malá auta - od 594 Kč za den
 • SUV - od 2070 Kč za den

Jak mohu ušetřit peníze na svém pronajatém autě?

Chcete-li získat výhodnou nabídku na pronájem auta v Rakousku, můžete udělat několik věcí:

 • Porovnejte sazby
 • Zarezervujte si auto z půjčovny s dostatečným předstihem
 • Naplánujte si trasu, než vyrazíte
 • Znáte své požadavky na palivo a ujeté kilometry
 • Navštivte v měsíci, kdy jsou ceny pronájmu nejlevnější. Podle našich údajů je návštěva Kypru nejlevnější v lednu – ceny začínají od 17,47 EUR za ekonomické vozidlo na den, což je o 50 % levnější než roční průměr.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například půjčení automobilů levně na Kypr, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka na Kypr do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. půjčení automobilů levně Kypr je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Kypr
Půjčení auta Kypr
Půjčení auta na Kypr
Půjčení auta na Kypru
autopůjčovna vozů Kypr

Jak vyrazit na Kypr?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Kypr