Půjčení auta Madeira
kvalitní a nejlevnější auta na vaše cesty

Více než 28 000 výdejních míst po celém světě

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů.

Komunikace v češtině

S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

Více než 8 miliónů zákazníků

Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 8 miliónů zákazníkům ročně.

Kvalitní auta - Madeira

Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme levné půjčení všech druhů aut, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka a kvalitní servis vozů. Půjčení auta Madeira

Půjčení auta Madeira

Půjčení auta Madeira

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Pronajmout vůz není problém, nabídka provozoven je velmi široká. Připravte se ale na to, že hledání je velmi časově náročné. Porovnání cen za vás udělá tato služba a vy si jenom v pohodlí domova vyberete auto, který vám nejvíce vyhovuje. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Půjčení vozidel ročně poskytne více než 6 miliónům klientů.

Přehledné zobrazení a porovnání cen půjčení auta (Madeira) na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto ve více než 28 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny. Půjčení auta Madeira

Proč si vybrat nás?

Půjčení auta Madeira

Nejoblíbenější destinace půjčení auta

Místa pronájmu auta, která patří u našich zákazníků mezi nejoblíbenější a nenajvštěvovanější.

 • Los Angeles

  Město andělů, filmového průmyslu a pláží. Při cestách po západě USA téměř nutnost navštívit.

 • Londýn

  Stálice mezi Evropskými městy. Výlety autem mimo Londýn patří mezi mimořádné zážitky.

 • Tenerife

  Teplé počasí po celý rok, dělá z tohoto ostrova místo pro turistiku bez omezení ročním období.

 • Miláno

  Nejen milovníci módy, ale i turisté mířící co Milána za historií si zde příjdou na své.

 • Dubai

  Vzhledem k přímé letecké lince Praha - Dabaj, patří toto město mezi jednu z bran do orientu.

 • Grand Canaria

  Celoroční destinace, která láká turisty po celý rok, a to hlavně kvůli svému teplému počasí.

Co potřebuji pro pronájem auta na Madeiře?

Co potřebuji pro půjčení auta ve městě Madeira?

Váš poukaz / ePoukaz rentalcars.com, k prokázání platby za vůz v místě Madeira. Kreditní karta hlavního řidiče, s dostatkem hotovosti pro zálohu auta. Každý řidič musí mít platný řidičský průkaz, který vlastní po dobu alespoň 12 měsíců (často 24). Cestovní pas a jakýkoliv další průkaz, který prokáže vaší totožnost.

Kolik let mi musí být pro pronájem auta na Madeiře?

Většína půjčoven aut požaduje věk mezi 21 a 70 lety. Pokud je vám pod 25 nebo nad 70, můžete podléhat dodatečnému poplatku.

Jak mohu najít nejlevnější pronájem vozu na Madeiře?

Spolupráce s velkými autopůjčovnami jako jsou například Avis, Herzt, Dollar, Eurocar, Budget atd. nám umožňuje nabídnout vám širokou škálu vozů za ty nejvýhodnější ceny. Díky tomu vám můžeme pomoci najít nejlevnější pronájem auta ve více než 28 000 lokalitách na všech kontinentech. Náš vyhledávací formulář porovná ceny jednotlivých půjčoven a zobrazí ty nejlevnější ceny půjčení auta.

Na co se zaměřit při výběru auta na Madeiře?

Prostor: Samotnou jízdu vám zpříjemní fakt, že budete mít auto s dostatkem místa pro všechny zavazadla a hlavně cestující. Palivo: Před vrácením vozu se ujistěte, že máte dotankovanou nádrž, toto vám ušetří peníze. Lokalita: Vyzvednou si auto přímo na letišti může být velmí pohodlné. Pokud ale existuje možnost, tak si vyzvedněte auto mimo letiště, pronájem pak může vyjít levněji.

Půjčení auta Madeira - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz. Levné letenka Madeira sleva do celého světa. Pro ty co cestují častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit, tak mohou vstoupit do klubu, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od vozu do 3 minut a jeho umístění na VIP místech.

Při vašich cestách v místě Madeira se nevyplatí vybírat tu nejlevnější variantu auta. Při velmi nízkých cenách nemusí být započítány neomezené kilometry nebo míle a některá pojištění, která jsou při cestování v zahraničí více než nutná. Proto si vždy pohlídejte, zda je v ceně pronájmu započítáno pojištění vozu proti krádeži a pojištění při nehodě. Dále je potřeba si zjistit jak je to s nutností vrátit plnou nádrž při vrácení auta. Doporučujeme auto vždy vrátit s plnou nádrží. Vyhnete se tak dalšímu poplatku, který tak může navýšit cenu vašeho pronájmu auta.

Určitě nešetřete na pojištění osob, které je pro cesty do zahraničí více než žádoucí. Cestovní pojištění vás ochrání před nepředvídanými výdaji. Menší i větší zranění si nevybírají čas ani místo, proto je vždy dobré myslet na kvalitní cestovní pojištění. V tomto případě se nevyplatí příliš šetřit. Některá cestovní pojištění obsahují i právní pomoc v případě nouze. Tuto službu využijete v případě, že zaviníte nějakou nehodu nebo někomu způsobíte škodu. Zavoláte na pojišťovnu a ta vám pomůže v těchto těžkých situacích. Služba právní pomoci vám tak pomůže v té nejsložitější situaci a pomůže vám v prostředí, které neznáte a možná někteří z vás neznají jazyk země, ve které se právě nacházíte. Proto cestovní pojištění nepodceňujte a vždy se ujistěte, že jej mají všichni, kteří s vámi cestující. Určitě znáte velmi dobře zákon schválnosti, který by si vybral člena vaší výpravy, který by pojištění neměl.

Půjčení auta Madeira je velmi jendoduché a snadné. Vše najdete na letišti. Poté jeďte do centra Funchalu a podívejte se na historické budovy, jako je palác São Lourenço, a kostely, jako je katedrála Sé. Užijte si místní atmosféru a krásnou krajinu v botanické zahradě na Madeiře nebo v jednom z mnoha městských parků.

Půjčení auta na Madeiře

Chcete na zažít dobrodružství? Co třeba potápění se žraloky a paprsky v Madeirském akváriu? Nebo zajeďte do vesnice Porto Moniz, kde si můžete zaplavat v přírodních bazénech se slanou vodou. Ve Funchalu navštivte Mercado dos Lavradores a nakupujte čerstvé produkty od farmářů na ostrově. A vyberte si malou tradiční restauraci a vyzkoušejte místní pochoutky, jako je pochva na ryby s banánem a treskou ve smetanové omáčce.

Funchal je skvělé místo k návštěvě, ale Madeira nabízí ještě více. Proč tedy nezajistit dlouhodobější pronájem auta, prodloužit si dovolenou a prozkoumat další část ostrova? Je možné vyzvednout si auto z půjčovny na letišti Funchal a odložit jej na jiném místě. Začněte plánovat své dobrodružství ještě dnes!

Letiště Madeira Funchal je také známé jako mezinárodní letiště Cristiana Ronalda a Aeroporto da Madeira Cristiano Ronaldo.

Pronájem auta Madeira

Letiště Madeira Funchal je 21 km východně od Funchalu, největšího města a hlavního města ostrova. Cesta trvá asi 20 minut. Dálnice VR1 je hlavní silnice spojující letiště s městem. Všechny ostatní slavné destinace Madeira jsou také na dosah - například Calheta je 50 km severozápadně od letiště a trvá asi 50 minut, než se k ní dostanete autem z půjčovny, zatímco Porto da Cruz je jen 14 km ) na sever a lze se k němu dostat za 20 minut.

Služby a zařízení - Madeira

Najdete zde řadu obchodů, tři bezcelní obchody, několik restaurací a snack barů, bankomaty na všech třech úrovních letiště, směnárnu a stanici první pomoci. 24hodinová služba úschovy zavazadel je v přízemí. Letiště poskytuje pomoc cestujícím se sníženou pohyblivostí, ale pokud chcete tuto službu, měli byste se předem obrátit na svou leteckou společnost.

Nejbližší čerpací stanice

Na čerpací stanici Repsol na adrese R. Cano, 3660-601 Santa Cruz da Trapa, se dostanete za méně než pět minut a je otevřena denně od 7:00 do 22:00. V blízkosti letiště a na ostrově Madeira je mnoho dalších čerpacích stanic.

Velký výběr aut světoznámých značek!

Rentalcars, která zajišťuje pronájmy vozů ve více než 180 zemích a 40 jazycích, je jedním z popředních světových zprostředkovatelů pronájmů vozů. Ve spolupráci s největšími autopůjčovnami nabízíme nízké ceny pro všechny druhů vozů, včetně osobních minivanů a luxusních vozů, samozřejmostí je automatická převodovka. S rezervačním centrem v několika jazycích, včetně češtiny, které je otevřeno 7 dní v týdnu Vám můžeme pomoci najít ty nejnižší ceny pronájmu auta kamkoliv pojedete.

 • Pokud se chystáte na cestování autem, tak můžete srovnat ceny pronájmů vozů i na jiných serverech, jedním z nich je například levný pronájem automobilu na Madeiru, která je známá svoji kvalitou vozů a nízkými cenami.
 • Další z mnoha letenkových serverů, které určitě uvítáte při hledání cestování za pár kaček. letenka Madeira sleva do celého světa je velde pronájmu vozu další položka, která dokáže významě ovlivnit cenu vaší dovolené, a proto neváhejte a určitě důkladně hledejte.
 • Kromě výše uvedené firmy je tu další, která působí na trhu již několik let. levný pronájem automobilu Madeira je výhodná zejména pokud cestujete v rácmi Evropy, na Kanárských ostrovech nebo máte namířeno přímo za oceán do USA. Opět zde platí, že čím dříve si auto rezervujete tím větší výběr máte a a můžete se tak lépe rozhodnout jaký vůz si nakonec vyberete.

Někteří naši partneři

Spolupracujeme s největšími autpůjčovnami po celém světě ve více než 28 000 lokacích, v 180 zemích a ve 40 jazycích.

Půjčení auta Madeira
Půjčení auta Madeira
Půjčení auta na Madeiru
Půjčení auta na Madeiře
autopůjčovna vozů Madeira

Jak vyrazit na Madeiru?

Zvolte si místo, datum půjčení a navrácení vozu a začněte vybírat z mnoha typů aut.
Od těch nejlevnějších až po ty luxusní.

Ukázat ceny půjčení auta - Madeira